Tik Tok

6.2.6

4.3

124

Müzik yeteneğinizi paylaşmak için sosyal bir ağ

16.4M

Bu uygulamayı oyla

Tik Tok, arkadaşlarınız ve takipçilerinizle eğlenceli müzik videoları oluşturabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir sosyal ağdır. Uygulamayı kullanmak için, sadece birkaç saniye süren ve Instagram, Facebook veya Google aracılığıyla tamamlanabilen bir hesap oluşturmanız gerekir.

Tik Tok'ta müzik videoları oluştururken çeşitli seçenekler mevcuttur. Yüzlerce şarkıdan birini seçebilir ve videonuzu kişiselleştirmek için bir dizi araç kullanabilirsiniz: Sanal etiketlerden kamera hız kontrollerine (resimler daha hızlı veya daha yavaş geçecek şekilde).

Tik Tok ile video yapmak eğlencelidir, ancak diğer kullanıcıların kreasyonlarını kontrol etmek de eğlencelidir. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi, diğer kullanıcıların videolarını 'beğenebilir', yorum yapabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, vb.

Tik Tok, çok fazla potansiyele sahip eğlenceli bir sosyal ağdır. Bir tuşa dokunarak sayısız eğlenceli video arayabilirsiniz ve en iyi özelliği de, en iyi video kreasyonlarınızı sürekli büyüyen bir toplulukla paylaşabiliyor olmanız.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir

Uptodown X